CENNIK

Kolorowi obdarzają swoich klientów unikatowymi malowidłami, dostosowanymi do potrzeb i możliwości finansowych zamawiającego. Każdy projekt uzgadniamy z klientem w najdrobniejszych szczegółach, a wycena ma charakter indywidualny i jest bezpłatna. To my dostarczamy farby i inne materiały niezbędne do wykonania projektu.

Jak powstaje realizacja KROK po KROKU

Najpierw rozmowa 😉 Zamieniamy się w słuch i uważnie słuchamy pomysłów i oczekiwań naszych Klientów. Czasem są to gotowe wizje, które musimy przenieść na projekt, a czasem to tylko coś w stylu „chcemy żeby było wielkie WOW”. Następnie wymieniamy uwagi i pomysły. Na tym etapie ważne jest, żeby ustalić szacunkowe wymiary powierzchni przeznaczonej na artystyczne malowanie ściany. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje,
jednocześnie podpowiadając i doradzając.

DEKORACYJNE WZORY

Prostota i elegancja w jednym. Ciekawy wzór w maksymalnie czterech kolorach.

PROSTO I KOLOROWO

Wielobarwne, a zarazem proste malowidło na płaskiej powierzchni. 

PALETA BARW

Czasochłonne motywy tam gdzie występuje więcej formy niż tła.

MAGIA ŚWIATEŁ

Idealne odwzorowanie rzeczywistości, z grą świateł i cieni.

50 – 99 zł /m2

 100 – 149 zł / m2

 150 – 299 zł / m2

 300 – 800 zł / m2

Ubarwiamy świat nie tylko w czterech ścianach. Tworzymy między innymi graffiti, murale, malowidła na koszulkach czy porcelanie.
Wykonujemy spersonalizowane ręcznie malowane karykatury oraz obrazy na indywidualne zamówienie. Podejmiemy się każdego wyzwania, bo uwielbiamy pracować z fantazją!

 PORCELANA

 KARYKATURY

 PIROGRAFIA

 KOSZULKI

 OBRAZY

 od 50 zł

 od 90 zł

  od 70 zł

 od 75 zł

  od 350 zł

       

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego